Що допомагає чоловікам спокусити жінок?

Щоб завоювати серце дами, чоловікові не обов’язково володіти шикарним автомобілем або бездоганно одягатися. Експерти радять завести собаку. Неймовірно, але саме залицяльники, у яких є чотириногі друзі, викликають захват у жінок.
Спокусити жінок
Тварини, а особливо собаки, не тільки скрашують самотність, але й допомагають знайти другу половинку. Як показало опитування, проведене серед 2000 британців, кожні третій чоловік зізнався, що жінки частіше підходять до них і першими заводять знайомство, коли вони гуляють зі своїм собакою.

Кожен сьомий впевнений, що собака робить їх більш привабливими і дає відмінний шанс призначити побачення сподобалася дівчині. Чверть чоловіків вважають, що факт наявності у них собаки вказує дівчатам на їх відповідальність і готовність до серйозних стосунків.

В цілому, 81% чоловіків упевнені, що собака допомагає їм познайомитися з жінкою і запросити її на побачення, а 70% жінок вважають, що кращий спосіб розговоритися з прекрасним незнайомцем – погладити його собаку. 52% дам визнають, що собака – це відмінний привід для знайомства з господарем, з яким вони соромляться заговорити першими.

Більше всіх жінкам подобаються господарі золотистих ретриверів, коллі і лабрадорів, гончих, спаніеля, чау-чау і далматинцев.

Відправ другу:
Залишіть коментар