Що чекає на пункт пропуску «Ужгород»

Ми є партнером в підготовці та реалізації трьох великомасштабних проектів, що фінансуються з фондів Європейського Союзу.

Вадим симчера

Зі Словаччиною вони передбачають модернізацію та реконструкцію пункту пропуску «Ужгород», з Угорщиною – української частини пункту пропуску «Лужанка», з Румунією – будівництво нової інфраструктури пункту пропуску «Дякове», – зазначає Вадим Симчера, начальник Закарпатської митниці ДФС.
– Що стосується саме пункту пропуску «Ужгород», і це є однією зі складових в темі нашої прес-конференції, – поінформував Вадим Симчера, то на словацько-українському кордоні планується розбудувати інфраструктуру цього міжнародного автомобільного пункту пропуску. Зокрема, реконструювати існуючі митні споруди на пасажирському напрямку та розширити стики доріг пункту пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке». Кошторисна вартість проекту в цінах 2014 року з ПДВ – 73 млн грн. Грант для Закарпатської митниці ДФС – понад 3 млн 663 тис. євро.
За словами керівника митниці, партнерами проекту є Фінансове управління Словацької Республіки, Міністерство фінансів Словацької Республіки, Державна фіскальна служба України та Закарпатська митниця ДФС.
13 квітня на словацькій стороні вже розпочались будівельні роботи з розширення стику доріг. На період їх виконання рух пасажирського автотранспорту обмежений, оскільки для виїзду з України задіяна одна смуга руху.
Наразі проект пройшов державну реєстрацію в Мінекономрозвитку і торгівлі України. Його відкориговано з врахуванням нових стандартів ціноутворення у будівництві та модернізації обладнання в цінах 2014 року. Після оплати виконання проектних робіт та здійснення держекспертизи проекту, на рахунку митниці залишок коштів першого траншу становить понад 2 млн 360 тис. євро.
– Наразі вирішуються питання щодо проведення процедур конкурсних торгів для того щоб розпочати роботу з нашої сторони, – зазначає керівник закарпатської митниці.
Також, за словами Вадима Симчери, вирішується питання внесення змін до кошторису видатків на 2015 рік по капітальних вкладеннях та виділення коштів на співфінансування проекту. Наразі це питання розглядає Державна фіскальна служби України.

Відділ комунікацій Головного управління
ДФС у Закарпатській області

Відправ другу:
Залишіть коментар