Шахтарів проти влади зібрали Ахметов і Тимошенко - політолог

Шахтарів під Верховну Раду та Кабмін вивів олігарх Рінат Ахметов разом із лідеркою “Батьківщини” Юлією Тимошенко.
Митинг шахтари
Про це в коментарі Gazeta.ua сказав політолог Олександр Кочетков.

“Частково мітинг був організований Незалежної профспілкою гірників, яку очолює Михайло Волинець. І який завжди належав до партії “Батьківщина”. Інша частина мітинувальників — це гірники з підприємств пана Ахметова. Чому вони вийшли на протест, якщо отримують зарплату? Друге, вони вимагають заміни міністра енергетики Демчишина. З яких пір шахтарі почали точно знати, що робить міністр? Вони ж навіть не знають, які обов’язки виконують керівники далі їх бригадира. Думаю, таким чином Ахметов хоче нагадати про себе. І тут його інтереси співпали з інтересами Тимошенко, яка раніше вже організовувала “атаку” на керівництво Кабміну. Це почалося з обговорення тарифів і зараз переходить на інші енергетичні питання”, – вважає політолог.

На думку експерта, у Ахметова немає “повної взаємодії з президентом Порошенком”. “Проте, вони знайдуть спільну мову. Якщо – ні, то Ахметов відступить. Він здувся. Подивіться на протест шахтарів – Ахметов виступив не сам. Зробив це не особисто, а разом з Тимошенко. Бо сам нічого з себе не представляє”, – каже Кочетков.

Нагадаємо, що багаточисельний мітинг шахтарів триває вже другий день поспіль. Під ВР та Кабміном гірники вимагають соціальних гарантій та звільнення міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина.

Відправ другу:
Залишіть коментар