Шаранич вислухав проблеми берегівчан

Керівник відзначив, що потрібно змінювати деякі напрямки роботи міліції у місті

Учора в приміщенні Берегівського райвідділу міліції провів виїзний прийом громадян начальник УМВС області полковник міліції Сергій Шаранич. Поспілкуватися з керівником обласної міліції завітало 11 громадян.

Першим на прийом до головного міліціонера області завітав міський голова м.Берегово Золтан Бабяк. Керівники обговорили проблемні для міста питання, зокрема вуличну торгівлю, встановлення камер відеоспостереження на вулицях, профілактику та розкриття вчинених злочинів та правопорушень. Також розглянули можливі шляхи співпраці міліції з владою.

Сергій Шаранич висловив подяку органам місцевого самоврядування за співпрацю з міліцією.

Прийшли на прийом і керівники місцевих школи-інтернату та притулку для дітей. Вони висловили вдячність за співпрацю працівникам відділу кримінальної міліції у справа дітей. Також попросили головного міліціонера краю сприяння в охороні дітей під час літніх канікул.

На прийом до начальника УМВС області прийшло й кілька берегівчан. Троє з них  цікавились ходом розслідування кримінальних проваджень. Двоє надали оперативну інформацію, яка потребує подальшої перевірки. Також були підняті питання побутового характеру, зокрема суперечки в родині тощо.

Вирішення всіх проблем громадян очільник обласної міліції взяв на особистий контроль.

Четверо інших громадян, завітавши на прийом, висловили вдячність співробітникам Берегівського райвідділу міліції за сумлінне та професійне виконання ними своїх службових обов’язків.

Так, молоде подружжя з м.Харків подякувало берегівським міліціонерам за  оперативне розкриття скоєного стосовно них злочину.

На завершення зустрічі Сергій Шаранич оцінив роботу Берегівського райвідділу міліції на задовільно, зазначивши, що деякі напрямки роботи потребують покращення, – повідомили у Берегівському РВ УМВС.

Відправ другу:
Залишіть коментар