Шанс на життя: маленькій дівчинці з Ужгорода терміново потрібна допомога (ВІДЕО)

Як повідомляє М-СТУДІО у липні у 5-тирічної Кіри Зайцевої виявили гострий лімфобластний лейкоз.

Дівчинку у важкому стані відправили на лікування до Киїського охмадиту. Нині Кіра проходить інтенсивну хіміотерапію. Та дівчинка потребує лікування закордоном. Воно є дороговартісним. І батьки звертаються до всіх небайдужих.

Валерій Зайцев все життя працює дитячим хірургом у міській лікарні Ужгорода. Чоловік щодня рятує десятки маленьких ужгородців. Та нині сам просить допомоги. Бо своїй внучці зарадити – не може. В дівчинки в липні виявили гострий лімфобластний лейкоз.

Це онко-захворювання яке вражає спинний мозок. Кірюші страшний діагноз поставили у липні. У дівчинки зявилися чиленні синці на ніжках, опух животик. Нині дівчинка проходить інтенсивну терапію в Києві.

Мама дівчинки виховує доньку одна. Жінка знайшла клініку в Чехії, де обіцяють поставити Кіру на ноги. Проте лікування ,яке потребує донька – дороговартісне. Тому жінка благає про допомогу.

Обрали саме Чеську клініку, адже тут обіцяють 90% досягнення ремісії. Для того, аби в жовтні Кіра могла поїхати на лікування батькам потрібно зібрати авансу у розмірі 60 тисяч гривень.

Мама мріє, що її донька вже ближчим часом знову зайде до своєї кімнати і квартира наповниться дитячим сміхом. Рідні дівчинки звертаються по допомогу до всіх небайдужих. Вдячні за кожну копійку.

Перерахувати кошти ви можете за реквізитами:

ПриватБанк 5168 7451 0737 7712 Зайцев Валерій Олексійович – дідусь,

4149 4393 1991 7104 Волошина Уляна Володимирівна – бабуся

Відправ другу:
Залишіть коментар