Шанс на порятунок: маленькій закарпатці потрібна допомога у боротьбі з важкою недугою (ВІДЕО)


Анічка Салцевич, маленька дівчинка, якій усього 1 рік і 9 місяців. Проте вона вже дуже хоробра, адже змушена боротись за нормальне життя.

Дівчинка народилася ніби здоровою. Проте з 9-го місяця батьки почали помічати,що їхньою дитинкою щось не так. Після численних обстежень у Ганусі виявили спінальну м’язову атрофію.

При цьому захворюванні через дефектний ген в організмі людини порушено вироблення особливого білка, без якого гинуть нервовіклітини спинного мозку. Як результат, поступово погіршується сигнал до м’язів спини та кінцівок, в усьому організмі наростає слабкість. Це призводить до ускладнень з боку рухового апарату, шкодить розвитку внутрішніх органів, у важких випадках зачіпає м’язи дихальної системи.

Шанс на порятунок є. Мова іде про ліки Spinraza. Попередньо відомо, для першого етапу лікування потрібно 5 доз, вартість одної дози складає 90 000 тисяч євро. І перший укол потрібно зробити до того часу. Поки дівчинці не виповниться 2 роки. Часу обмаль, адже це вже через 4 місяці.

Дівчинка дуже смілива та хоробра, своєю посмішкою дає сил та вносить хоч трохи позитиву у дні своїх близьких.

В родини таких коштів не має. Всі сімейні заощадження пішли на обстеження. Працює тільки батько, мама постійно з дитиною. Батьки і вся родина благають про допомогу.

Реквізити, за якими кожен може зробити внесок, який подарує Ганусі шанс на нормальне життя. БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ ПРИВАТ БАНК: 4731 2191 2130 3030 Салцевич Алік Григорович (батько дитини). 4731 2191 2212 2207 Салцевич Татьяна Василівна ( мама дитини).

Відправ другу:
Залишіть коментар