Семеро ужгородців вакцинувалися втретє від коронавірусу

Семеро ужгородців отримали додаткову — третю дозу вакцини від коронавірусу станом на 14 годину 20 грудня. Про це Суспільному повідомила головна сімейна лікарка міста Тетяна Козак. Рішення про початок вакцинації третьою дозою МОЗ видало минулого тижня. Це доза, яка має підсилювати дію попередніх.

Єва Корчинська прийшла до ужгородської поліклініки разом з чоловіком. Жінка каже, вдруге від коронавірусу вакцинувалися ще в червні. Від доньки дізналися про можливість отримати додаткове третє щеплення.

“Я не хочу захворіти на коронавірус, — сказала жінка. — Тим паче зараз у нас з’явився в Україні, той Омікрон, так треба себе забезпечити, щоб не захворіти. У нас такий вік, що треба дбати про своє здоров’я, якщо ще хочеш пожити”.

Чоловік Єви — Олександр Корчинський розповідає: їм запропонували на вибір препарати Pfizer та AstraZeneka. Як і раніше вони обрали AstraZeneka.

“Після уколу я не відчував нічого, але через деякий час рука почала боліти і так десь день було. А потім все пройшло. Зараз нічого, поки що нічого не відчуваю”, — розповів він.

Наказ про початок вакцинації від ковіду додатковою — третьою дозою Міністерство охорони здоров’я видало 16 грудня, — розповіла головна сімейна лікарка Ужгорода Тетяна Козак.

“Є наказ МОЗ, де дозволено робити третю додаткову дозу вакцинації групам осіб, які для цього мають підстави, тобто – це пацієнти, які мають хронічні захворювання, де імунна відповідь погана. Це і медичні працівники, в яких уже пройшло півроку після вакцинації і є в зоні ризику”, — пояснила лікарка.

За словами Тетяни Козак, станом на 14 годину 20-го грудня в Ужгороді третьою дозою від ковіду щепили сімох людей.

Подробиці в сюжеті Суспільного Закарпаття:

Відправ другу:
Залишіть коментар