СБУ затримала закарпатця, який хотів вивезти з України комплектуючі до військової техніки

Контррозвідники СБУ попередили на Закарпатті спробу незаконного вивезення з України товарів подвійного призначення, інформують на сторінці Управління СБУ в Закарпатській області.

Серед вилученого: прилад спостереження для самохідної артилерії, танків та бронетранспортерів, а також пристрій для здійснення контролю за результатами ураження повітряних і наземних цілей.

Усе це місцевий житель хотів приховано вивезти до однієї з країн Євросоюзу. При чому намагався зробити це в обхід обов’язкового експортного контролю.

Співробітники СБУ затримали зловмисника на пункті пропуску.

Слідчими органів безпеки розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) Кримінального кодексу України.
Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

Заходи із викриття правопорушення проводились спільно з інспекторами митного посту «Тиса» Закарпатська митниця Держмитслужби за процесуального керівництва Закарпатська обласна прокуратура.

Відправ другу:
Залишіть коментар