Самостійно збирати персики та абрикоси можуть відвідувачі фермерського господарства на Ужгородщині

Самостійно збирати персики та абрикоси можуть відвідувачі фермерського господарства в селі Часлівці Ужгородського району. Про це Суспільному розповів головний спеціаліст Микола Петрунь. За його словами, так люди бачать, в яких умовах вирощені плоди. Також можуть самостійно обрати ті абрикоси чи персики, що їм більше подобраться.

Фермерське господарство працює шостий рік, — каже головний спеціаліст Микола Петрунь. На п’яти гектарах вирощують персикові, абрикосові, сливові дерева та черешні. Запрошувати сюди людей для збору врожаю цього року вирішили вперше.

“На ринках і в супермаркетах нашого міста ми побачили, що там здебільшого неспілі фрукти. І ми започаткували, щоб кожен з наших споживачів приїхав до нас в сад. З Ужгородщини, Мукачева, Свалявщини приїжджають сім’ями, з діточками. Одним потрібно для варення, комусь для консервування, комусь просто поїсти. Якраз у нас зараз завершується пізній абрикос і переходимо на пізній персик. Я даю покуштувати також, без питань”, — розповів головний спеціаліст фермерського господарства.

Після персиків та абрикосів, на фермерському господарстві дозрівають сливи. Збиратимуть їх до середини вересня.

Подробиці в сюжеті Суспільного:

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.