Сакварелідзе порушив справу проти того, хто пропонував йому 10 млн доларів хабара

Заступник генпрокурора України Давид Сакварелідзе заявив про порушення справи проти того, хто запропонував йому хабар у розмірі 10 млн доларів за прикриття незаконної схеми.
Сакварелідзе
Про це він сказав в інтерв’ю “5 каналу”, відповідаючи на запитання, передає кореспондент Укрінформу.
“Так, справу порушено. Моє питання буде дуже коротким, щоб не дати можливість тим, хто на цьому спекулює, ледарям, авантюристам, або просто тим, хто хотів би (прокуратуру. – Ред.) “капіталізувати”. Треба звикати до щирості прокурорів та посадових осіб”, – сказав Сакварелідзе.

При цьому він відмовився повідомити деталі цієї порушеної справи, однак зізнався, що спершу не повірив у серйозність пропозиції хабара – через саму суму. “Я думав, що хтось перевіряє, наскільки це реально, що грузини продаються в Україні”, – сказав він.

Сакварелідзе також зазначив, що його керівництво поставилося “абсолютно нормально” до порушення справи. Заступник генпрокурора підкреслив, що кожен такий факт, навіть неправдоподібний, має бути розслідуваний.
Нагадаємо, раніше в інтерв’ю “Дзеркалу тижня” Давид Сакварелідзе заявив, що йому запропонували 10 млн доларів хабара за прикриття незаконної бізнес-схеми.

Відправ другу:
Залишіть коментар