Ryanair не обслуговуватиме пасажирів, які примусово повернули гроші за квитки

Ірландський лоукостер Ryanair відмовився перевозити пасажирів, які через коронавірусні обмеження не скористались рейсами та примусово повернули гроші за квитки.

Як пише Суспільне про це повідомляє CNN.

Як зазначається, у 2020 році пасажири, зокрема з Великої Британії, забронювали авіаквитки у Ryanair, але через пандемію COVID-19 та запроваджені урядами обмеження відмовилися від польотів і вирішили повернули свої кошти через банки-емітенти, скориставшись послугою “чарджбек”. Тобто вони просто скасували транзакції за своїми кредитними або дебетовими картками. Ryanair своєю чергою пропонувала таким клієнтам ваучери, які дозволяли скористатися іншими рейсами, або рекомендувала перебронювати рейс.

В авіакомпанії вважають, що клієнти незаконно скористалися послугою примусового повернення коштів, адже вона виконувала свої зобов’язання і не скасовувала рейси. Тому лоукостер вирішив впровадити обмеження щодо не менше тисячі пасажирів. Вони не зможуть бронювати квитки та користуватися послугами Ryanair доти, доки не погасять “заборгованість” перед компанією. При цьому авіаперевізник зауважив, що клієнти, які отримали відшкодування безпосередньо від нього, не постраждають.

За даними британського порталу щодо особистих коштів MoneySavingExpert, суми боргу пасажирів коливаються від 400 до 630 фунтів стерлінгів.

Відправ другу:
Залишіть коментар