Румунські та угорські силовики повідомили про припинення контрабанди сигарет із Закарпаття

Румунські та угорські силовики, що контролюють кордон із Україною вздовж Закарпатської області, заявляють, що за останні півтора тижні контрабанда фактично зупинилася.
Контрабанда цигарок
Сьогодні керівник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль зустрівся з представниками митної, прикордонної та поліцейської служби суміжних із Україною областей Угорщини, Румунії й Словаччини.
Румунські та угорські силовики, що контролюють кордон із Україною уздовж Закарпатської області, заявили, що за останні півтора тижні контрабанда фактично зупинилася – руху крупних партій тютюнових виробів, як у попередній період, немає.
“Такої ситуації, як за останні десять днів, не було вже багато років. Контрабанда фактично зупинилася, це майже ідеальний стан”, – заявив представник Північно-Альфелдської митної та фінансової варти Угорщини.
Представник прикордонної поліції Румунії повіту Сігетул Мармацієй також повідомив, що за останні півтора тижня на кордоні, що межує із Закарпаттям, не було затримано жодного блоку контрабандних сигарет.
Водночас силовики Словаччини дані щодо руху контрабанди за останні півтори тижні поки що не надали, оскільки підбивають статистику після закінчення кожного місяця.
Як повідомляв УНН, Г.Москаль анонсував візит силовиків з Угорщини, Румунії, Словаччини і Польщі.
“На 28 липня запланований приїзд в Ужгород представників силових структур Угорщини, Румунії, Словаччини та Польщі (саме з цими країнами межує Закарпаття), котрі уважно стежать за розвитком подій у нашій області. І ми попросимо їх зробити експертизу вилучених сигарет у своїх лабораторіях”, – повідомив Г.Москаль.
Він зазначив, що огляд вилучених на Закарпатті контрабандних цигарок дозволяє зробити попередні висновки щодо їх походження. З його слів, це сигарети Львівської тютюнової фабрики без акцизних марок із позначкою “Д’юті фрі”, цигарки білоруського виробництва, нелегально завезені без акцизних марок в Україну через кордон у Чернігівській області і контрафактні сигарети кустарного виробництва з підробними акцизними марками з нелегальних тютюнових цехів, ймовірно, у Дніпропетровській, Рівненській, Сумській та Донецькій областях.
“Схема доставки на Закарпаття крупних оптових партій тютюнових виробів не дуже мудра, але обсяги величезні”, – зазначив Г.Москаль.
При цьому він додав, що вартість вилучених цигарок на складі, який він оглянув, становить близько мільйона євро.

Відправ другу:
Залишіть коментар