Розрита площа Петефі в центрі Ужгорода - якість робіт під великим питанням (ВІДЕО)

У рамках візиту делегації представників міської ради міста Кременчук з Полтавщини в місто над Ужем на запрошення депутата Ужгородської міськради Віктора Щадея, ознайомилися з принадами міста.

Перше, що кинулося в очі гостям – розрита площа Петефі в центрі. Очільник Кременчука Віталій Малецький каже, це явно не по господарськи, тим паче, що Ужгород позиціонує себе, як туристичне місто, і така розруха у центрі – псує імідж міста.

Розрита проїжджа частина, постійні затори, тротуаром не пройти – і так вже 5 років – це площа Петефі у центрі Ужгорода, антивізитівка міста. Такі перші враження у представників міської ради Кременчука, які перебували з дружнім візитом в обласному центрі. Міський голова Кременчука поділився досвідом господарювання. Каже, те, як тут працюють будівельники – не вкладається ні в які розумні рамки. Довгобуд на Петефі не тільки псує імідж туристично привабливого Ужгорода, а й дошкуляє містянам.

Крім того, якість робіт теж під питанням. І це не єдиний приклад безгосподарності в Ужгороді. Ужгород, як і інші міста України, отримав кошти від децентралізації, проте, по різному розпорядитися грошима і можливостями. А це як раз, приклад, неефективності.

Відправ другу:
Залишіть коментар