Рота поліції особливого призначення на 10-кілометровій дистанції з 15 перешкодами «Strong race» виборола перемогу (ФОТО, ВІДЕО)

На цих вихідних на Чорній горі, що на Берегівщині, відбулися змагання «Strong race» для людей зі справжнім характером та серйозною фізичною підготовкою. Участь взяли одинадцять команд. Розповідають на сторінці Національної поліції.

Про свою гарну фізичну підготовку можна було заявити на дистанції в 10 кілометрів, проте саме безліч перешкод робили цей маршрут справді тяжким. Окрім кидання списа, віджимання, бігу з перешкодами, спуску річкою на човні, були і випробування у вигляді перенесення мішків по 20 кг кожен, транспортування величезної колоди, переправи через триметрову стіну та пірнання через перешкоди.

Загалом для учасників підготували п’ятнадцять перешкод, які мали показати їхню витримку.

Найкращими у складному забігу «Strong race» стали п’ятеро співробітників Роти поліції особливого призначення. Ці люди постійно гартують себе серйозними фізичними навантаженнями та тренуваннями. Саме тому, за їхніми словами, від змагань отримали лише адреналін та дуже гарний настрій, але аж ніяк не важкість.

В майбутньому РПОП планують долучатися до подібних змагань, щоб вкотре довести, що поліцейський – це сила, міць та відвага.

Відправ другу:
Залишіть коментар