Росіянин намагався нелегально перетнути кордон на Закарпатті (ФОТО)

Вчора в обід прикордонники Чопського загону затримали громадянина Російської Федерації, який намагався незаконним шляхом потрапити через Словаччину до країн ЄС. Про повідомляють в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби

Невідомого виявили у лісі поблизу населеного пункту Княгиня Великоберезнянського району. Він намагався подолати загороджувальний паркан, коли його помітив прикордонний наряд. Побачивши військовослужбовців, чоловік вдався до втечі. Його зупинили за пів кілометра до державного рубежу за допомогою службового собаки прикордонників.

Затриманий мав при собі паспортний документ громадянина Росії. Він розповів, що мав намір дістатися Великої Британії у пошуках кращих умов життя.

З метою встановлення усіх обставин правопорушення незаконного мігранта доставили у прикордонний підрозділ. Після проведення перевірочних заходів його притягнуть до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Залишіть коментар