Росія запроваджує банківські санкції проти 41 країни

Росфінмоніторинг, державний орган, що стежить за фінансовою дисципліною у Росії, ввів санкції щодо банків із 41 країни світу.
Кремль
Це випливає з листа відомства, розісланого днями в російські банки, повідомляють “Известия”.
Банки повинні негайно повідомляти в Росфінмоніторинг про операції клієнтів (як громадян, так і компаній), які є резидентами 41 країни: США, Канади, Євросоюзу (включає 28 держав), Австралії, Норвегії, Ірану, Сирії, Судану, Нової Зеландії, Аргентини, Мексики, Швейцарії, Північній Кореї і Ямайки.
“Якщо банк буде нехтувати цією вимогою, його дії будуть кваліфіковані як порушення антивідмивного 115-ФЗ, крайня міра за порушення цього закону – відкликання в банку ліцензії. Операції клієнтів з новоспеченого чорного списку визнаються “сумнівними” і не рекомендуються банкам до проведення”, – йдеться в листі.
Список в значній мірі сформований із країн, які ввели санкції проти Росії. Іран, Сирія і Північна Корея потрапили в перелік, тому що не дотримуються правила FATF.
Нова Зеландія нібито нехтує боротьбою з корупцією, але, швидше за все, її включення в список пов’язано з підтримкою санкцій проти Росії – з тієї ж причини, скоріше за все, додали Швейцарію.
Ямайка, Мексика, Аргентина знаходяться в переліку через те, що недостатньо активно, на думку Росфінмоніторингу, борються з наркоторгівлею.

Відправ другу:
Залишіть коментар