Росія пригрозила Україні міжнародним судом за АТО

Слідчий комітет РФ зібрав тисячі томів кримінальних справ щодо подій в Україні і готовий вже зараз передати ці матеріали в будь-який міжнародний суд, повідомляє РИА Новости з посиланням на главу відомства Олександра Бастрикіна.
Ато
За його словами, Слідкому відомі імена не тільки чиновників, які “віддають злочинні накази” щодо дій в Україні, а й конкретних виконавців цих вказівок, уточнює агентство.

“Триває активна робота по встановленню конкретних військовослужбовців, учасників військових формувань Національної гвардії України, Правого сектору, – сказав Бастрикін в п’ятницю на розширеному засіданні колегії СК РФ за підсумками роботи у першому півріччі 2015 року.

“Я б хотів, щоб вони це почули. Нам відомі імена не тільки командирів і керівників різних рівнів, а й льотчиків, артилеристів, снайперів, тих, хто безпосередньо виконував злочинні накази”, – сказав Бастрикін.

Нагадаємо, раніше глава Слідкому РФ запропонував виключити з російської конституції положення, згідно з якими норми міжнародного права є частиною правової системи країни.

Відправ другу:
Залишіть коментар