Родзинка міста: в Ужгороді паспортизують мініскульптурки (ВІДЕО)

Яка кількість міні-скульптурок встановлена в Ужгороді – питання наче не важке. Та виявляється містяни точної цифри не знають! Проте однозначно стверджують – це родзинка обласного, розповідає М-Студіо.

45 міні-скульптур наразі встановлено в місті Ужгород. А на території Закарпаття їх вже понад 80! А першою в обласному центрі з’явилася постать Миколайчика на перилах набережної Незалежності біля лінгвістичної гімназії у 2010 році. Досі за популярністю ця міні-скульптурка на першому місці. Цьогоріч у планах – чотири нові міні-скульптурки!

Потреба у впорядкуванні міні-скульптурок – на часі. Адже досі вони були народним надбанням і фактично нікому не належали, тому ніхто не ніс за них відповідальність. Прикрі випадки зникнення статуеток періодично мали місце, деякі поверталися на місце. Прохання фахівців з туризму підтримали депутати Ужгородської міської ради і прийняли відповідне рішення на останньому 4 засіданні міської ради 30 березня 2021 року.
Доручили управлінню культури провести паспортизацію мініскульптурок, аби після обліку взяти їх на баланс міста. А міні-скульптурна історія Ужгорода та краю буде і надалі розширюватися, приваблюючи туристів!

Подробиці в сюжеті М-Студіо:

Відправ другу:
Залишіть коментар