РНБО наступає на п'ята: Балога терміново продає «Барву» за мільярд гривень

Нещодавно Рада національної безпеки та оборони України активізувала роботу з накладання санкцій на осіб, пов’язаних з контрабандою.

Так, 15 квітня РНБО оновила санкційний список, до якого потрапив і закарпатець Едуард Кукоба, який є тісним партнером Павла Балоги – брата відомого політика Віктора Івановича Балоги.

Саме Едуард Кукоба придбав колишній ресторан Poisson у Мукачеві від родини Віктора Балоги та створив у ньому інший престижний нині ресторан: Villa del Re.

У зв’язку з санкціями Балога вирішив продавати активи, які напряму юридично пов’язані з ним. Щоб не втратити активи, зароблені за час перебування в політиці, Балога вирішив перевести “чесно” зароблену нерухомість та комерцію в натуральний кеш.

У зв’язку з цим керівництво відомого супермаркету Silverland, що більш відомі закарпатцям як “Барва”, підготували комерційну пропозицію з продажу супермаркетів з власної землею.

Дев’ять супермаркетів Віктор Балога продає за 39 мільйонів доларів, що складає 1 092 000 000 гривень.

Структура бізнесу Балог виглядає наступним чином:

Де власниками ТОВ “Маркет Рітейл” є Павло Балога та невістка Віктора Балоги:

ТОВ “Русинія” – дружина Віктора Балоги – Оксана Балога:

ТОВ “Старовинний замок” – Павло Балога та дружина Віктора Балоги:

ТОВ “Грінвер” – Павло Балога та невістка Віктора Балоги:

Супермаркети Барва-Сільверленд – всього один з небагатьох активів Балог, який нині продають за мільярд гривень.

Скільки родина заробила за роки в політиці – достеменно невідомо, проте, зважаючи на останній контрабандний скандал, де Балогу звинуватили в організації переправлення чотирьох повних цигарок фур до Угорщини, можна дійти до висновку, що за 20 років в політиці сім’я Балог стала доларовими мільярдерами.

Відправ другу:
Залишіть коментар