"Рівний-Рівному": у поліції Закарпаття впроваджується концепція програми психологічної підтримки поліцейських

30 червня, у Головному управлінні Національної поліції у Закарпатській області завершився навчально-практичний семінар з цільової підготовки консультантів у рамках реалізації Програми психологічної підтримки поліцейських за принципом «Рівний- Рівному». У другому етапі підготовки «помічників психологів» взяли участь представники усіх галузевих служб апарату, поліцейські спецпідрозділу «Корд» та працівники роти поліції особливого призначення.

Фахівці-психологи, які виступили спікерами на зустрічі, провели відповідний вебінар серед присутніх у рамках реалізації основної концепції Програми. Адже соціальна підтримка «рівний – рівному», відрізняється від інших тим, що джерелом підтримки є рівна за статусом людина, яка фундаментально схожа на того, кому вона допомагає.

«Готуючи поліцейських-консультантів, які працюють серед колег відділу чи сектору, відчувають і бачать проблеми і настрій кожного, відповідно зможуть своєчасно відреагувати та підтримати товариша у складний період його життя», – розповідає старший психолог сектору психологічного забезпечення поліції краю Віолетта Колісник.

Окрім того, Марина Бабич, начальник центру психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору у Закарпатській області розповіла поліцейським як підтримувати психологічне здоров’я для успішного подолання стресових подій, з якими працівники поліції стикаються під час несення служби.

Після закінчення навчання усі консультанти Програми отримали відповідні сертифікати про успішне завершення курсу, які вручив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Закарпатській області Роман Ус. Відтепер програма «Рівний-Рівному» дієво працюватиме у всіх поліцейських колективах області.

Відправ другу:
Залишіть коментар