«Рідне Закарпаття» підбило підсумки сесії міської ради

Про це повідомляють на офіційній сторінці фракції в міській раді:

“Вчора засідання сесії Ужгородської міської ради затягнулося до 17:00.

Причиною цього була перерва, під час якої депутати міської ради пішли підтримати працівників обласних медичних закладів, які під стінами ОДА мітингували проти проєкту рішення про приєднання 15 медзакладів до обласної лікарні ім. Новака.

В період пандемії таке рішення могло призвести до колапсу усієї медичної системи області. На щастя, колеги з обласної ради відхилили цей проєкт рішення.

Після перерви міські обранці продовжили опрацювання порядку денного.

Зокрема, проголосували за зміни до бюджету Ужгородської міської територіальної громади на 2021 рік, які передбачають перерозподіл видатків по господарській діяльності міста.

Одним із важливих рішень було ухвалення проєкту рішення про Положення про Департамент міської інфраструктури (далі – ДМІ).

Відтак, в УМР ліквідовуються Департамент міського господарства та Управління капітального будівництва, функції яких, разом з муніципальною вартою Ужгорода, буде передано новому ДМІ.

На роботу усіх трьох відомств було чимало нарікань з боку суспільства, тож наша фракція одностайно підтримала глобальну реорганізацію в стінах міської ради.

Разом з цим депутати підтримали зміни до низки програм, а саме:

– Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Ужгорода;
– Реконструкції та капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення Ужгорода;
– Охорони навколишнього природного середовища Ужгорода;
– Капітального ремонту житлового фонду Ужгорода;
– Благоустрою Ужгорода;
– Розвитку туризму та формування позитивного іміджу Ужгорода;
– Економічного та соціального розвитку міста.

Нагадаємо, у першій половині засідання фракція «Рідне Закарпаття» підтримала проєкт рішення про надання згоди на прийняття у комунальну власність міста майнового комплексу Ужгородської районної лікарні та щодо вирішення подальшої долі медзакладу http://surl.li/anlvn .

Працюємо далі на благо ужгородців!”

Відправ другу:
Залишіть коментар