Ремонт дороги, яка сполучає одразу три області, просто таки кипить у Закарпатті

Що відбувається на найдовшому маршруті області Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів

Ремонт дороги, яка сполучає одразу три області, просто таки кипить у Закарпатті. Ділянки є перехідними об’єктами, які будуть завершені до кінця 2021 року. Роботи ведемо у Рахівському районі. Розповідаємо, що і де відбувається.

У Рахівському районі тривають масштабні роботи – фрезерування зношеного покриття, влаштування основи та вирівнюючого шару. Паралельно у кількох місцях влаштовуємо підпірні стінки:

На виїзді з міста Рахів тривають роботи: знімаємо зношене дорожнє покриття та влаштовуємо основу дорожнього одягу. У селі Білин влаштовуємо шар крупнозернистого асфальту.

У селищі Костиліка триває розбір скелі для поширення дороги. Також на цій ділянці влаштовуємо арматурний пояс для майбутньої підпірної стіни.

Триває влаштування верхової підпірної стінки біля села Хмелів, це 143 кілометр.

На км 151 тривають роботи з нарощення кам’яної підпірної стінки з габіонів.

На км 151 – це село Круглий – нарощуємо кам’яну підпірну стінку, встановлюємо габіонні ящики. Неподалік – км 154+112 – триває мурування низової підпірної стінки.

Одразу верхову і низову підпірні стінки влаштовуємо на виїзді з селища Кваси. Над дорожнім полотном укрпілюємо укос габіонами. А з боку річки Чорна Тиса триває армування низової підпірної стінки, для якої перед тим влаштували фундамент з монолітного бетону.

Будьте уважні та обережні! На дорозі працює важка техніка!

Відправ другу:
Залишіть коментар