Рекорд України: у Харкові приготували найбільший хот-дог

Найбільший в Україні хот-дог презентували увечері в Харкові.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

На презентації найбільшого хот-дога в Україні були присутні понад 100 людей – дорослих та дітей. Щоб винести на символічну сцену такий гігантський хот-дог, покликали шістьох людей.

Керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Ветрова (Київ) разом із помічниками перевірила довжину хот-дога: 2 м 16 см, вагою у 16 кг. Довжина офіційно зареєстрована у сертифікаті.

Потім представник керівництва підприємства Денис Філатов та робітниці кулінарного цеху швидко нарізали апетитний хот-дог на порції та пригостили всіх охочих, а дітям дісталося й по дві порції.

За словами Ветрової, харківський хот-дог перевищив попередній рекорд – у вересні цього року в Києві приготували хот-дог 1 метр 83 см завдовжки, а два роки тому теж у столиці став рекордним хот-дог довжиною 1 м 20 см.

Як пролунало на заході, головним інгредієнтом хот-догу стала, звісно, класична сосиска. Традиційно для приготування цього улюбленого всіма фастфуду пішли корейська морква, солені огірки, маринована цибуля і сир. А також – майже по літру кетчупу і гірчиці.

Рекорд, як стало відомо на презентації, буде внесено до Національного реєстру рекордів України в категорію “Кулінарне мистецтво”.

Відправ другу:
Залишіть коментар