Реклама з живими верблюдами: як у 1930 році в Мукачеві відкривали крамницю (ФОТО)


Ця дивовижна історія почалась ще у 1880 році.

Тоді було засновано невелику фабрику з виготовлення спецій Ліпотом Бернштейном. Через 40 років фабрика розширилась та почала перепродавати чай, каву та інші «привозні» товари.

У 1930 році голова компанії Шандор Коган, який після смерті Бернштейна став головним, вирішив відкрити крамницю зі своєю продукцією в Мукачеві. І якщо ви думаєте, що сучасні маркетологи здатні обіграти відкриття магазину та заволікти як можна більше клієнтів, то 90 років тому це робили ще краще та ще масштабніше. Напередодні відкриття вулицями міста гуляли справжні живі верблюди, на горбах яких розмістили рекламні постери.

Звідки їх привезли, та як потім відправляли назад історія замовчує, але фурор в невеликому місті над Латорицею відбувся. В день відкриття під магазинчиком вже чергував натовп людей. Всім хотілось побачити та спробувати екзотичні спеції. Серед 11 осіб персоналу крамниці були також темношкірі працівники, що на той час було неймовірною дивовижею.

До слова, сервіс у крамниці і справді був на високому рівні. Клієнтів обслуговували швидко та якісно, а до покупки додавати паперовий пакет з рекламою магазину.

Джерело

Відправ другу:
Залишіть коментар