Ракошино занепадає: на що йдуть бюджетні кошти? (ВІДЕО)


Поки інші села відбудовують – Ракошино занепадає,розповідають жителі села.

Попри його пейзажі є ще інфраструктура,яка зовсім не розвивається. Місць для відпочинку нема зовсім,як і доріг. А вночі краще не виходити,адже освітлення відсутнє. Жителі обурені,мовляв, на що витрачають бюджетні кошти? Жахливі дороги в період дощів перетворюються на суцільне болото. Єдине взуття,що можуть дозволити собі взути місцеві – гумові чоботи. Мешканець будинку на вулиці Шкільна розповідає,що місцева влада вже багато років не звертає належної уваги на ту частину села. «Про дороги і нема що розповісти,адже їх в нашому селі немає» – каже місцевий активіст Олександр Бабіля.

Пан Олександр каже, не може не звертати увагу на проблемні питання,що накопичуються з року в рік. До прикладу,в селі нема навіть місця для відпочинку. Погратися діти можуть хіба на новому дитячому майданчику,який вже встиг стати ледь не смітником,адже це єдине місце для дозвілля.

Ситуація з освітленням та ж сама – його немає. Звітуючи,сільська рада інформує,що вуличне освітлення встановлено,але насправді лікарі горять через один. І то не всюди,розповідають жителі. Місцеві не розуміють, чому сільська рада ,яка отримує чималі податки за землю чи нерухомість нічого не робиться для благоустрою?

Натомість утримання працівників сільської ради,згідно декларацій,обходиться майже у 2 мільйони.

Відправ другу:
Залишіть коментар