Районна фіскальниця може "загриміти" на 10 років

Прокуратура Закарпатської області направила до суду обвинувальний акт стосовно начальника районної ДПІ за одержання хабара.
Тюрьма
Прокуратурою Закарпатської області завершено досудове розслідування та направлено до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно начальника Державної податкової інспекції в Іршавському районі, яка вимагала та отримала 21 тис грн неправомірної вигоди.
За вказану суму керівник районної податкової інспекції організувала, використовуючи своє службове становище, відшкодування з держбюджету податку на додану вартість на загальну суму понад 209 тис грн.
Наразі прокуратурою інкриміновано чиновниці вчинення кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди у великому розмірі, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди), повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Довідково:

Санкція цієї статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Відправ другу:
Залишіть коментар