Пухлинне ураження кишківника: маленькому закарпатцю потрібна допомога (ФОТО)

Два тижні тому Васильку Гребенарю, семикласнику із Кольчина, раптово стало погано. Хлопчик почав худнути, постійне блював, зовсім не міг нічого їсти. Жахлива хвороба розвивалася несподівано стрімко.

Як пише Сайт міста Ужгород про це повідомляє координаторка ГО “Волонтери Закарпаття” Власта Рейпаші.

Лікарі обстежили дитину і виявили небезпечне для здоров’я і життя пухлинне ураження кишківника: лімфома та аднокарцинома черевної порожнини.

Наразі у хлопчика стабільно важкий стан. Разом із бабусею (мама не могла поїхати через складні сімейні обставини – виховує сама трьох дітей, найменша з яких – кількаденне немовля) перебуває у Мукачево.

– “Дорогі краяни! Мама Василька Гребенаря і ми звертаємося по допомогу до Вас, до депутатів всіх рівнів, голів територіальних громад Мукачівщини, до всіх небайдужих людей нашого краю. Ваша допомога потрібна, щоб зібрати кошти на лікування і подарувати хлопчику майбутнє – життя! Ви можете допомогти врятувати дитину не тільки переказавши кошти на рахунок, а й поширивши цю інформацію в соціальних мережах. Не залишайтесь байдужими. Відлік іде на дні і години: зупиніть його – врятуйте дитину!” – йдеться у дописі

Реквізити рахунку для переказу коштів на лікування Василя Гребенаря (рахунок Приватбанку):

Приват Банк:

5168 7451 0725 5694 Коритко Іван

Відправ другу:
Залишіть коментар