Прямували до ЄС: на кордоні зі Словаччиною затримали групу африканців

Учора вдень прикордонникам відділу «Великий Березний» надійшла інформація від співробітників оперативно-розшукового підрозділу про можливу спробу незаконного перетину держрубежу трьома громадянами Алжиру. За даними оперативників, їх мали доправити у прикордоння легковим автомобілем, повідомляють на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в мережі Фейсбук.

У зазначений оперативниками район вислали додаткові прикордонні наряди. В результаті вжитих заходів надвечір на околиці населеного пункту Завосино Великоберезнянського району прикордонникам вдалося виявити вказаний оперативниками транспортний засіб.

У салоні автомобіля перебували троє чоловіків. Водій мав при собі закордонний паспорт громадянина Алжиру. Двоє пасажирів документів при собі не мали, однак також назвалися алжирцями.

У ході опитування правоохоронці встановили, що затримані мали намір незаконно потрапити до країн Європейського Союзу. Більше того, в одному з мобільних терміналів правопорушників виявили прокладений попередній маршрут руху з України до Словацької Республіки.

З метою складання матеріалів справи про адміністративне правопорушення затриманих доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення усіх обставин справи їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» та ст.203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України». Окрім того, у діях водія вбачають ознаки правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.206-1 КУпАП «Незаконне перевезення іноземців та осіб без громадянства територією України». Рішення у справах правопорушників прийматиме суд.

Відправ другу:
Залишіть коментар