Проєкт «UzhhorodReTour» презентували в Ужгороді

Рестарт Ужгорода як туристичної локації з якісним продуктом упродовж усього року для різного плану туристів – така амбітна мета проєкту «UzhhorodReTour», який презентували сьогодні в історико-культурному комплексі «Совине гніздо».

Підприємці, залучені в створення туристичного продукту обласного центру Закарпаття, чи не найбільше постраждали через пандемію і в рамках проєкту планується об’єднати зусилля бізнесу, влади для пошуку ефективних та креативних шляхів подолання наслідків кризи.

«UzhhorodReTour» реалізує комунальне підприємство «Агенція розвитку Ужгорода» за програмою «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, за реалізації німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaftfür Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Учасників презентації привітав заступник Ужгородського міського голови Артем Погорєлов, відзначив, як багато відомих ужгородців зібралися на сьогоднішній захід, і, що важливо, активних, небайдужих містян. Наголосив, що коронавірус вдарив не лише по здоров’ю, але й по бізнесу і, зокрема, чи не найболючіше – по підприємцях, які залучені в сферу громадського харчування, гостинності, обслуговування туристів.

Онлайн до презентації долучилася заступниця директора проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» німецької федеральної компанії GIZ Тетяна Аніщук, детальніше про проєкт розповіли керівниця «Агенції розвитку Ужгорода» Маріанна Собран, працівниця цієї комунальної установи Таїсія Симочко. Узяли участь у заході і заступник міського голови Василь Пинзеник, працівники управління економічного розвитку міста, депутати Ужгородської міської ради.

Після презентації проєкту відбулася стратегічна сесія «Як залучити більше туристів в Ужгород?» – підприємці, лідери думок, громадські активісти, екскурсоводи обговорили кращі практики, креативні інструменти, шляхи для забезпечення стійкості найбільш вразливих секторів бізнесу в Ужгороді до наслідків пандемії.

Відправ другу:
Залишіть коментар