Провідна закарпатська лабораторія почала проводити ПЛР-тести на коронавірус (ВІДЕО)

За розпорядженням МОЗ, усім приватним клінікам та лабораторіям, а також іншим медзакладам із відповідною ліцензією, дозволено проводити ПЛР-тестування на наявність COVID-19.

Лабораторія “Астра-Діа” виконує відповідне дослідження:

Коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19), зішкріб з ротоглотки, носоглотки, методом ПЛР Real-Time – якісн.

Вартість 2000,00 грн.

Правила проходження тесту в лабораторії:

– тестування – тільки за попереднім записом. Запис за телефоном: (0312)-64-46-75; 067-312-66-69; 050-338-17-48.
при проходженні тестування необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу.

– на пункті проводиться тестування на носійство COVID-19; тестування не проводиться при наявності симптомів ГРВІ (кашель, нежить, висока температура). Зазначені симптоми є приводом звернутися до сімейного лікаря та зробити дослідження в Закарпатському обласному лабораторному центрі (м. Ужгород, вул. Собранецька, 96, тел. (0312) 64-28-77).

– між прийомами для забору біоматеріалу – 15-хвилинне прибирання приміщення дезінфікуючими засобами та провітрювання – задля Вашої безпеки та безпеки нашого персоналу.

Відповідно до вимог Наказу МОЗ України №722 від 28.03.2020 року у разі отримання позитивного результату на SARS-CoV-2 (COVID-19), лабораторія зобов’язана повідомити Центр громадського здоров’я України про виявлення позитивного зразка.

Адреса пункту забору біоматеріалу: м. Ужгород, вул. Грибоєдова, 23. Час прийому біоматеріалу – з 8.15 до 12.00. Звертаємо увагу, що в даний час на цьому пункті інші дослідження не виконуються.

Також відомий інфекціоніст Віктор Петров пізніше додав, що відтепер групам ризику проводитимуть безкоштовне дослідження на коронавірус у приватній лабораторії за кошти меценатів.

Реалізувати це вдалося завдяки Нелі Лазар (генеральний директор Астра-Діа), Ольги Левчук (головний лікар Астра-Діа) та депутату облради Олександра Ледиди.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.