Протягом першого кварталу в Закарпатській області сплачено майже 1,3 млрд грн єдиного соціального внеску

Протягом першого кварталу в Закарпатській області сплачено 1 млрд 296 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це розповів Ілля Матьола – начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області. За словами очільника податкового відомства, порівняно з аналогічним періодом минулого року, сплата ЄСВ суб’єктами господарювання збільшилась на 14% або 159 млн грн.

За словами Іллі Матьоли, позитивна динаміка по сплаті єдиного соціального внеску забезпечена суб’єктами господарювання, які у цей складний час пандемії, шукають можливості для розвитку свого бізнесу, дбають про своїх працівників, забезпечують їх робочими місцями та надають соціальні гарантії.

– Своєчасна й повна сплата єдиного соціального внеску – це гарантія того, що суб’єкт господарювання, або його офіційно оформлений найманий працівник буде відчувати себе соціально захищеним, отримає допомогу від держави, а також забезпечуватиметься своєчасне фінансування пенсійних виплат, – наголошує очільник податкового відомства області.

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області нагадують, що прийнято низку законів, щодо звільнення від сплати єдиного внеску. Зокрема, з 1 грудня 2020 року по 1 червня 2021року звільнені від сплати за себе єдиного внеску фізичні особи – підприємці платники єдиного податку 1 групи. Крім того, звільнення від сплати за себе єдиного внеску передбачено для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та фізичних осіб – підприємців, які мають основне місце роботи, за місяці звітного періоду, за які роботодавцем було сплачено страховий внесок за таких осіб у розмірі не менше мінімального страхового внеску.
ДПС у Закарпатській області

Відправ другу:
Залишіть коментар