Прощальне слово Шаранича (ВІДЕО)

18 липня міністр МВС Арсен Аваков в Ужгороді представив особовому складу закарпатської міліції нового начальника – Сергія Князєва.
Шаранич
З прощальним словом виступив і Сергій Шаранич, який відтепер буде працювати у Києві в міністерстві внутрішніх справ. У своєму виступі він підкреслив якості Закарпатських міліціонерів.

Щодо людей в балаклавах, які нібито розгулювали в краї, Шаранич заявив так:” З часів мого приходу такого не було. Міліція завжди тримала чітку позицію, яку давав і підтримував міністр Аваков».

“Це згуртований колектив, високопрофесйний, готовий захищати права і свободи громадян, боронити свій край. І, як показали останні події, не шкодуючі свого життя, іти під пулі для того, щоб була справедливість”, – так висловлюється Сергій Шаранич про своїх тепер уже колишніх підлеглих.

У відповідь на виступ екс-очільника, всі присутні у залі працівники міліції підтримали його аплодисментами, що ще раз свідчать про авторитет і підтримку Шаранича серед підлеглих. А значить – і високий професіоналізм, завдяки якому і був оценений у МВС та отримав підвищення по службі.

Відправ другу:
Залишіть коментар