Про встановлення ставок місцевих податків та зборів органами місцевого самоврядування: роз'яснює ДПС

До повноважень рад територіальних громад належить встановлення ставок місцевих податків та зборів визначених Податковим кодексом України.

Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються за рішенням Ради залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об’єктів нерухомості.

Рішення приймається за формою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» (далі – Типова форма).

У разі якщо рішення Ради прийнято не за Типовою формою та якщо ставки податку визначені без застосування кодів згідно з Державним класифікатором будівель та споруд ДК 018-2000, зазначається ставка, визначена для об’єкта нерухомого майна, який найбільше відповідає типу нерухомості, зазначеного у правовстановлюючих документах.

Відправ другу:
Залишіть коментар