Привласнювали тонни дизельного палива: на Закарпатті правоохоронці викрили працівників залізниці

За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури викрито співробітників відокремленого підрозділу «Моторвагонне депо Королево» ДТГО «Львівська залізниця» на привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем (ч. 3 ст. 191 КК України).

Правоохоронці задокументували, що працівники депо протягом тривалого часу займалися привласненням дизельного палива. За допомогою спеціально облаштованих механізмів для відкачування рідини за добу вони могли незаконно здобувати до 2 т палива.

При черговій спробі привласнення майна правоохоронці викрили та затримали в порядку ст. 208 КПК України чотирьох осіб. Наразі їх поміщено до ізолятору тимчасового тримання. За результатами проведених обшуків вилучено близько 5 т речовини, схожої на дизпаливо, а також насоси, шланги та ємності для перевезення рідин і транспортні засоби.

Встановлюються інші особи, які можуть бути причетними до протиправної діяльності, тривають слідчі дії. Заходи із викриття злочинної діяльності проведені обласними прокурорами спільно зі слідчими Нацполіції Закарпаття.

Відправ другу:
Залишіть коментар