«Прискорити оформлення документів на землю для учасників бойових дій», - закарпатські нардепи звернулись до Бондаренка

До голови Закарпатської обласної адміністрації звернулися народні депутати України Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват та Владіслав Поляк. У зверненні народні депутати звертають увагу голови ОДА на необхідність прискорення оформлення документів для на отримання земельних ділянок, що надійшли від учасників бойових дій та осіб прирівняних до них.

На своїй сторінці у мережі Фейсбук народний депутат України Василь Петьовка зазначив: «Сьогодні на порядку денному гостро стоїть питання щодо впровадження ринку землі.

Згідно з зареєстрованими у ВРУ законопроєктами, з жовтня 2020 року державні землі сільськогосподарського призначення мають бути передані у власність ОТГ, на території яких вони знаходяться.

Зміна власника землі потягне за собою повторне здійснення процесу оформлення документації, відповідно до поданих громадянами заяв. Це стосується також учасників бойових дій на Сході України, які й так тривалий час очікують на передбачене законодавством виділення земельних ділянок.

Щоб уникнути таких довготривалих процесів, ми з народними депутатами Валерієм Лунченком, Владіславом Поляком та Робертом Горватом звернулися до Голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка з проханням у найкоротші терміни розглянути заяви від учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них, поданих місцевим РДА та ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області. Наші хлопці точно заслуговують на це!» – йдеться у дописі.

Нагадаємо: у Верховній Раді України зареєстровано ряд законопроектів, що мають регулювати ринок земель сільськогосподарського призначення. Очікувано, що  законодавство має вступити в дію з 1 жовтня 2020 року.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 2 коментарі (-ів)
  1. Чому тільки брешете моязаява подана ще в червні2018 і це все,потрібно жити під міськоюр радою,чи починати знаходити вихід з інших боків,бо кругом одна брехня.

  2. Мій чоловік учасник боєвих дій , ліквідатор ЧАЕС ІІ ГРУПИ. Чекаємо чергу на земельну ділянку під забудову 14 років,скоро буде 15. Є у Хусті така Вікторія ,яка не може дати конкретну відповідь ,чому на сесії немає розгляду нашої заяви. Я зверталася у Київ ,була відповідь мені і на міську раду ,негайно виділити земельну ділянку, АЛЕ!!!!