Прикордонники виявили у двох вантажних потягах контрабандні сигарети (ФОТО)

Дві чергові спроби незаконного переміщення тютюнових виробів з України в Угорщину попередили військовослужбовці Чопського загону у залізничних пунктах пропуску «Чоп (Дружба)» і «Соловка»,повідомляють на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в мережі Фейсбук.

Зокрема, сьогодні вранці у пункті пропуску «Соловка» під час огляду вантажного потягу, який прямував до станції «Еперешке» (Угорщина), правоохоронці виявили шість пакунків тютюнових виробів. Упаковані у чорну поліетиленову плівку 4300 пачок сигарет без марки акцизного збору України приховали у вантажі окатишу в одному з напіввагонів. Попри таке «замаскування», тютюнові вироби вдалося знайти завдяки пильному несенню служби прикордонним нарядом, який помітив незначне зрушення насипу вантажу.

Ще одну партію тютюнових виробів правоохоронці виявили 2 січня у пункті пропуску «Чоп (Дружба)». Того разу ділки помістили сигарети у конструктивні порожнини над колісними парами чотирьох зерновозів у складі вантажного потягу сполученням «Чоп – Захонь». Усього зі схованок дістали 440 пачок контрабандного тютюну.
Наразі вживаються заходи із встановлення осіб, причетних до контрабандної діяльності. Виявлені у пункті пропуску «Чоп (Дружба)» сигарети оцінено на суму понад 22 тисячі гривень. Сума оцінки тютюнових виробів, виявлених прикордонниками сьогодні вранці, встановлюється.

Відправ другу:
Залишіть коментар