Прикордонники розповіли, яка ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

За добу 20 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули більше 74 тисяч осіб та 19 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули майже 36 тисяч осіб. 22 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували майже 39 тисяч осіб, 33 тисячі з них – громадяни України.

Оформлено понад 83 вантажівки з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 14 осіб – 7 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 7 осіб затримані поза пунктами пропуску.

Крім того, не пропущено через кордон ще 6 чоловіків, оскільки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності їхніх документів.

Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 3 «інвалідів» та 1 «багатодітного батька». Крім того, 1 особа надала довідки «про непридатність до військової служби», у паспорті ще 1 було виявлено підроблену відмітку про виїзд на постійне проживання за кордоном.

Усі особи були передані співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар