Прикордонники розповіли, яка ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

За добу 18 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 83 тисячі осіб та майже 19 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули понад 38 тисяч осіб. Більше 24 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували понад 44 тисячі осіб, майже 41 тисяча з них – громадяни України.

Оформлено 57 вантажівок з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 24 особи – 11 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 13 осіб затримані поза пунктами пропуску.

Крім того, не пропущено через кордон ще 6 чоловіків, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 2-х «багатодітних батьків» та 3 особи «непридатних до військової служби». У паспорті ще 1 було виявлено підроблену відмітку про виїзд на постійне проживання за кордоном.

Усі особи були передані співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар