Прикордонники розповіли, яка ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

За добу 14 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 76 тисяч осіб та майже 19 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули 39 тисяч осіб. 23 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували понад 37 тисяч осіб, близько 34 тисяч з них – громадяни України.

Оформлено 96 вантажівок з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 13 осіб – 10 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 3 особи затримані поза пунктами пропуску.

Крім того, ще 17 чоловіків не пропущено через кордон, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 3 псевдостудента, 4 «інваліда», 6 осіб «непридатних до військової служби» та 1 працівника транспортної сфери з підробленим посвідченням про відрядження. Крім того, паспорта двох чоловіків містили підроблені відмітки про виїзд на постійне проживання за кордоном, ще один намагався використати підроблену копію свідоцтва про народження.

Усі особи були передані співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар