Прикордонники розповіли, яка ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

За добу 10 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 86 тисяч осіб та 20 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули понад 43 тисячі осіб. Більше 26 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували 43 тисячі осіб, більше 39 тисяч з них – громадяни України.

Оформлено 45 вантажівок з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 26 осіб – 14 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 12 осіб затримані поза пунктами пропуску.

Крім того, ще 14 чоловіків не пропущено через кордон, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 4 псевдостудента, 8 осіб «непридатних до військової служби». У паспорті ще 2-х було виявлено підроблену відмітку про виїзд на постійне проживання за кордоном.

Усі особи були передані співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар