Прикордонники розповіли, яка ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

За добу 7 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 73 тисячі осіб та 17 тисяч транспортних засобів, повідомляють на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в мережі Фейсбук.

З України минулої доби вибули більше 37 тисяч осіб. 21 тисяча з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували 36 тисяч осіб, майже 33 тисячі з них – громадяни України.

Оформлено 40 вантажівок з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 19 осіб – 15 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 4 особи затримані поза пунктами пропуску.

Крім того, ще 10 чоловіків не пропущено через кордон, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 4 псевдостудентів, 3 «інвалідів», а також 3 особи «непридатних до військової служби».

Усі особи були передані співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар