Прикордонники розповіли, яка ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

За добу 4 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули майже 84 тисячі осіб та 18 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули 38 тисяч осіб. Більше 22 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували майже 46 тисяч осіб, понад 42 тисячі з них – громадяни України.

Оформлено 71 вантажівку з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 31 особу – 24 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 7 осіб затримані поза пунктами пропуску.

Крім того, ще 8 чоловіків не пропущено через кордон, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 1 псевдостудента, 2 осіб «з інвалідністю» та 2-х “багатодітних” батьків. 2 особи надали довідки «про непридатність до військової служби». У паспорті ще 1 чоловіка було виявлено підроблені відмітки про взяття на постійний консульський облік.

Усі особи були передані співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар