Прикордонники розповіли, яка ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

За добу 3 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули майже 86 тисяч осіб та 19 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули понад 40 тисяч осіб. Більше 23 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

До України за минулу добу прослідували більше 46 тисяч осіб, майже понад 42 тисячі з них – громадяни України.

Оформлено 66 вантажівок з гуманітарною допомогою.

За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 24 особи – 8 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 16 осіб затримані поза пунктами пропуску.

Крім того, ще 13 чоловіків не пропущено через кордон, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 1 псевдостудента, 1 особу «з інвалідністю» та 2-х “багатодітних” батьків. 6 осіб надали довідки «про непридатність до військової служби». У паспортах ще 3-х чоловіків було виявлено підроблені відмітки про взяття на постійний консульський облік.

Усі особи були передані співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар