Прийди та проголосуй: в Ужгороді розігрують Iphone 12, MacBook Air 2020 та велосипед

2 тур виборів міського голови в інших містах України пройшов з рекордно низькою явкою.

Аби покращити ситуацію в Ужгороді напередодні виборів міського голови, небайдужі містяни вирішили розіграти призи, які мають заохотити ужгородців взяти участь у виборах.

Про розіграш заявили одразу 3 ужгородців – журналіст Віталій Глагола, кандидат соціологічних наук, завідувач кафедри туризму УжНУ Федір Шандор та відомий ужгородець Мирослав Качур.

Новенький Iphone 12 розігрує журналіст Віталій Глагола на своїй сторінці в Інстаграмі, Федір Шандор вирішив розіграти крутий велосипед Cronus, а Мирослав Качур розігрує неймовірний MacBook Air 2020.

Умови дуже прості та доступні:⠀

1. Передусім потрібно підписатися на когось з тих, хто розігрує призи (Інстаграм Віталія Глаголи або Фейсбук-сторінки Федора Шандора та Мирослава Качура) і лайкнути пост-розіграш.

2. Під постом залишити один (!!!) коментар з текстом «йду голосувати і беру участь».

3. Зробити репост на власну сторінку у Фейсбук (якщо ви берете участь у розіграші в Інстаграмі, то репост потрібно зробити у сторіз та відмітити Віталія Глаголу).

4. В день виборів опублікувати на власній сторінці фото з виборчої дільниці та поставити хештег #голосую_за_нового_мера (якщо ви берете участь у розіграші в Інстаграмі, то потрібно виставити сторіз та відмітити Віталія Глаголу і поставити хештег #голосую_за_нового_мера).

Аби дізнатись детальніші умови, переходьте за посиланнями Мирослава Качура, Федора Шандора та Віталія Глаголи:

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.