Приїхав на чашку кави: на Закарпаття завітав фронтмен гурт Океан Ельзи Святослав Вакарчук (ФОТО)

У свій день народження фронтмен гурт Океан Ельзи / Okean Elzy Святослав Вакарчук майже інкогніто завітав у Мукачево, де власне і народився.

Приємно, що Святослав не забуває малу батьківщину, пише Варош.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 7 коментарі (-ів)
 1. Шо прийшов??? Тіпа на каву???
  Та він даже за цілу співочу карєру не зробив ні один БЕЗКОШТОВНИЙ КОНЦЕРТ для нас!!!(((
  У Паланку колись давно по на чалу був і то ………
  Гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ давали ЧУДОВИЙ КОНЦЕРТ в Центрі міста для всіх. А Океан Ельзи ганьба!!!!!
  Хотя пісні їхні люблю но….. Засмучена((((

 2. Люди які ви злі, починати треба з себе які ви є і що ви зробили в цьому житті ,чого досягнули, кому помогли, чим можете пишатися. А так кидати камінням не потрібно в людину яка багато чого досягнула і зробила хорошого для людей, а тим більше слово” Продажний” то все “сказала баба діду” звідки ви знаєте з інтернету чи від куми? Не кидайте каміння в когось, якщо не хочете, щоб кидали у вас.

 3. Люди які ви злі, починати треба з себе які ви є і що ви зробили в цьому житті ,чого досягнули, кому помогли, чим можете пишатися. А так кидати камінням не потрібно в людину яка багато чого досягнула і зробила хорошого для людей, а тим більше слово” Продажний” то все “сказала баба діду” звідки ви знаєте з інтернету чи від куми? Не кидайте каміння в когось, якщо не хочете, щоб кидали у вас.

 4. Ну по перше: пісні в нього повне г@вно!! Тупо виє і більше нич, без смислу. А на рахунок приїзду: попіаритися приїхав? Толку з того шо туй народився???! Дипутат ср@ний. Та кульо там газ стойить? 256? Ахахах, позор