Прем’єр-міністр України заявив, що в майбутньому Україна перестане виплачувати пенсії (ВІДЕО)

Прем’єр-міністр України запевняє, що вже через 15 років у держави не буде ресурсів для соціальних виплат, пише Перший.

Денис Шмигаль зізнався, що в Україні вже через 15 років не буде ресурсу для виплати пенсій. Про це він заявив під час лекції перед студентами університету «Львівська політехніка», відео якої опублікували на офіційному Youtube-каналі Кабміну.

Під час свого виступу прем’єр-міністр повідомив студентам, що через демографічну ситуацію в майбутньому один працюючий повинен буде своїми податками утримувати двох пенсіонерів.

Зробити це практично неможливо, тому вже через 15 років держава «не зможе виплачувати пенсії», сказав глава уряду.

«Буде мало працездатних і багато пенсіонерів. Співвідношення буде 1 до 2. Доведеться у два рази збільшити податки, щоб можна було утримувати пенсіонерів. Компанії вже не хочуть збільшувати податки. Збільшення у два рази неможливо. Ми не зможемо через років 15 платити пенсії майбутнім пенсіонерам. Це проста математика », – підрахував Шмигаль.

Прем’єр зазначив, що вже у 2021 році Кабінет міністрів запустить накопичувальні пенсії: кожен працюючий зможе сам відкладати на старість. Держава буде платити всього лише «невелику соціальну пенсію», а решта потрібно буде збирати самостійно.

«Ми будемо в наступному році створювати накопичувальну пенсійну систему. І тоді будемо мати невелику соціальну пенсію від держави та мати кошти з накопичень », – резюмував Шмигаль.

Нагадаємо, Шмигаль заявив, що рішення Верховної Ради про призначення членів конкурсної комісії по відбору на адміністративні посади в Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру не вплине на безвізовий режим між Європейським Союзом і Україною.

Також Шмигаль перерахував основні пріоритети бюджету на 2021 рік, розповівши, скільки та на які статті бюджету уряд виділив коштів.

Крім того, Шмигаль стверджує, що не бачить проблеми в тому, щоб призначати стипендії ученим і педагогам до Дня працівника освіти, в тому числі і батька чинного президента Олександру Зеленському.

Шмигаль спрогнозував курс долара до кінця року.

Відправ другу:
Залишіть коментар