Прем'єр ліга України: останній матч "Минаю" в році закінчився нічиєю

“Цей рік ми закінчуємо бойовою нічиєю на полі потужної полтавської «Ворскли». Наша команда провела відмінний матч і мала розраховувати і на перемогу, реалізуй всі свої моменти.” – інформують на офіційній сторінці fcminaj.com

“Матч закарпатців дійсно вийшов доволі якісним. Ми виглядали краще за господарів, частіше атакували, били по воротам, не програвали у єдиноборствах. На жаль, не змогли втримати свої ворота сухими і у підсумку лише нічия.

У цьому матчі тренерський штаб команди вирішив грати практично тією ж схемою, що із «Шахтарем» – у 4 захисники і насиченим центром поля. Іншими словами – грати у футбол, а не закриватися у захисті.”- коментують гру на офіційному сайті.

Головний тренер «Минаю» Василь Кобін прокоментував останній матч в році, з полтавською «Ворсклою», своєї команди:

«Була важка гра у важких погодних умовах. «Ворскла» – дуже серйозний суперник, до того ж, в цьому сезоні вдома нікому не програвала. Для нас було важливим взяти очки після трьох поразок. Ми були максимально налаштовані, грали добре з перших хвилин і упродовж всього матчу. Ми були ближче до перемоги, але не завжди той, хто створює більше моментів перемагає. При рахунку 1:0 ми мали моменти, але пропустили і кінцівка була нервовою: матч міг закінчитися як перемогою, так і поразкою. В цілому мені сподобалася моя команда. Хлопці були добре налаштовані і проявили свої найкращі якості.

Для нас важливо було дочекатися відпустки, бо після виходу до УПЛ у нас не було відпочинку. У Першій лізі були матчі кожен третій день. Плюс – це ж переїзди, багато кілометрів у дорозі, каталися по всій Україні. В кінці сезону ми підсіли, «наїлися». Але добре, що на останній матч ми зібралися і проявили себе, адже у нас було 3 поспіль поразки і нам було важливо завоювати очки. Ми багато говорили про це з футболістами, психологічно налаштовували.

Чи буде підсилення? Так, ми працюємо над цим. У нас нема багато фінансів, щоб ми запрошували велику кількість футболістів. Та і багато не треба, а ось 2-3 позиції варто підсилити».

Відправ другу:
Залишіть коментар