Правоохоронці затримали сутенерку, яка втягнула у заняття проституцією малолітню закарпатку

Міліціонери затримали повію в одному з готелів Ужгородщини.

22-річна повія і сама надавала сексуальні послуги за гроші, та ще й втягнула в це діло свою неповнолітню знайому.
Працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, спільно з працівниками кримінальної міліції у справах дітей Ужгородського РВ УМВС в ході проведення оперативно-розшукових заходів виявили факт втягнення в зайняття проституцією 14-річної дівчини.

Як з′ясувалось, 22-річна мешканка Ужгородського району в соціальних мережах познайомилась з молодим чоловіком. Останньому закортіло сексу, за що молодиця зажадала грошової винагороди. Проте на цьому все не закінчилось. Партнер попросив підшукати йому нову жінку для сексу, на що молодиця погодилася.

Як з′ясувалося, на роль повії вона запропонувала свою 14-річну односельчанку, пообіцявши дівчині 800 гривень. Хоча й знала, що та неповнолітня…

Щодо звідниці розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.303 Кримінального кодексу України (Проституція або примушування чи втягнення до заняття проституцією). Їй вже оголошено про підозру у вчиненні даного злочину, а міру покарання за скоєне обиратиме суд, повідомляють з Ужгородського РВ УМВС.

Відправ другу:
Залишіть коментар