Правоохоронці розслідують привласнення державної землі фірмою Оксани Марченко

Правоохоронці розслідують незаконне заволодіння землею на Закарпатті фірмою, яка належить дружині нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука Оксані Марченко.

Про це повідомляє “Українська правда” із посиланням на поінформованих співрозмовників у правоохоронних органах.

За даними слідства, невстановлені посадові особи Воловецької РДА в результаті незаконної змови надали у приватну власність ТОВ “Спорт-Тур” (належить ТОВ “Інвестиційна Компанія “Терраїнвест”, кінцевим бенефіціаром якої є Марченко) земельні ділянки, що перебували у їх віданні, вивівши їх з державної власності, чим спричинили збиток державі.

Компанія “Спорт-Тур” побудувала на землях лісогосподарського призначення в урочищі “Паражин” спортивно-житловий та оздоровчий комплекс.

При цьому на вказаних земельних ділянках, за даними правоохоронців, було завдано шкоди лісу та грунту, зведено паркан та обмежено вільний доступ людей до спірної лісової ділянки, що є порушеннйям правил користування природними об’єктами та конституційних прав громадян.

За даними джерела УП, 19 березня правоохоронці проводять 10 обшуків в органах державної влади Закарпатської області та безпосередньо на території спортивно-оздоровчого комплексу, з метою виявлення та вилучення предметів та документів, пов’язаних з незаконним наданням земельних ділянок лісового фонду у довгострокове користування та продажу їх у приватну власність.

Відправ другу:
Залишіть коментар