«Правий сектор» заявляє, що не нападав на ЛГБТ-марш

«Правий сектор» стверджує, що члени організації не влаштовували сутички під час «Маршу рівності» в Києві в суботу.
Лгбт-марш
Таке повідомлення розповсюдила прес-служба організації.

В «Правому Секторі» кажуть, що просто перегороджували дорогу «содомітам», але не вчиняли безладів.

«Наша мета була простою – перегородити дорогу для пересування “гей-параду” – таким чином висловити свою громадянську позицію. Правосекторівці нікого не різали, нічого не підривали, а тільки заявляли своє обурення, перегороджуючи дорогу содомітам», – заявили в «Правом секторі».

За їх словами «правосекторівці нікого не різали, нічого не підривали, а лише заявляли своє обурення, перегороджаючи дорогу содомітам».

Винними в жертвах в «Правому секторі» назвали організаторів маршу та чиновників, які його не заборонили.

” В першу чергу – чиновники, в другу – представники так званої “ЛГБТ-спільноти” начхали на стан війни, наплювали на всіх і на все та вдалися до провокування тієї звичайної патріотичної молоді, яка не сприймає збочення! Саме ці дві групи провокаторів є винуватцями кровопролиття!”, — підкреслили у ПС.
pravi

Праві вважають, що такі паради мають на меті знищення «цінності сімейних традицій та святості шлюбу».

Нагадаємо, 6 червня на Оболонській набережній вранці пройшов «Марш рівності». В марші брали участь ЛГБТ-активісти з Росії, іноземні дипломати – шведський посол з дружиною, представники іспанського та французького дипкорпусу, – а також представники Amnesty International та народний депутат України Сергій Лещенко. Приблизно через півгодини після початку прайду відбулась атака «Правого Сектору»: молодики в балаклавах кидали в бік учасників маршу фаєри, феєрверки та світлошумові гранати.
Через зіткнення постраждали дев’ять міліціонерів.
Зазначимо, поранененим під час гей-параду міліціонерам організатори «Маршу Рівності» зібрали 10 тисяч гривень на лікування.

Відправ другу:
Залишіть коментар